המלצות ההורים

גן בייבי לנד

אוק 22, 2019 | מאת אינה

שמי שני, והבת שלי כבר שנה שניה בגן. הכנסנו אותה בגיל 7 חודשים עם המון חששות לאור מקרים שקרו בגנים אחרים בעיר. מהר מאוד הבנו שצוות הגן מעניק המון חום ואהבה לכל הילדים והחששות התפוגגו. שטח הגן מאוד מרווח ונקי, יש ארוחות מסודרות, וסידורי שינה שמתאימים לכל ילד לפי ההסתגלות שלו. היום, בגיל שנה וחצי, הבת שלי כבר מתלהבת כשהיא רואה את הגן מרחוק ולא מוכנה לחזור הביתה בסוף היום. כל בוקר מתחיל בחיבוק ארוך למטפלות ורואים שהיא מקבלת יחס חם ואוהב, כמו כל הילדים. אינה, מנהלת הגן, זמינה לכל שאלה, ושולחת עדכונים על מצב הילד אם צריך. גם היא וגם צוות הגן משרות אווירה טובה, ושיש על מי לסמוך!

אוק 22, 2019 | מאת אינה

שמי סנדי דור ראשון בגן הכנסתי את הילדה שלי לגן ביבילנד בגיל 3 חודשים עם הרבה חששות לאור המצב אבל לאחר שפגשתי את מנהלת הגן אינה והצוות המקסים הקשוב והתומך ולא רק מבחינת הילדים שרואים כמה הם מעניקות להן אהבה וכמה הילדים אוהבים אותן תמיד שם גם בשביל ההורים להרגיע כמו ביום שהיה חם כלכך בחוץ דאגו לילדים בצורה מושלמת לא הפסיקו לתת מים לא היו איתם בחוץ בשעות החמות דאגו לכל ילד בצורה מדהימה ודאגו להרגיע את ההורים הלחוצים היום הבת שלי כבר בת שנה וחצי התחילה את השנה השניה שלה בגן ואני מתכוונת להשאיר אותה עד גיל 3 בגלל הצוות המדהים שבגן הזה תודה לכן על הכל אוהבת מלא סנדי

יונ 26, 2018 | מאת Galit Veksler Solomon

שמי גלית ואני דור שני בגן הזה . לפני כן הייתה הנהלה שונה אך המטפלות לא השתנו ...אחרי כל מה שאנו בתור אמהות עוברות הדבר הכי חשוב זה להרגיש שהפיצי/ת שלנו בידיים טובות ואני יכולה לאמר שהילדים כאן בתוך חום ואהבה !!! הילד שלי רץ אליהן בבוקר, בסוף היום לא רוצה לעזוב... בא מחבק אותי וחוזר לשחק . המנהלת של הגן קשוחה בנוגע למחלות (לא מזלזלת ומשגיחה ) וזה משמח אותי . יש קודן בכניסה עבור ההורים, הדלת הראשית פתוחה שההורים יכנסו כשהם רוצים אף פעם לא נעול ויש שערים נמוכים ונעולים שהילדים לא יצאו לבד. הן דואגות שהגן יהיה נקי עבור הילדים .מרגישים את הדאגה וזה נעים וחשוב בתור אמא לצאת עם הרגשה שמישהו שומר ואוהב .